Rubriky
Návody

Změna ikonky George na mobilu

S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to, aby jste si mohli aplikaci upravit přesně podle svých představ. V tomto článku se podíváme, jak si změnit ikonku aplikace ze staré na modernější a o dost pěknější ikonku.

Náhled staré ikonky

Ikonka aplikace George Go

Ikonka je bohužel strašně přeplácaná, najdeme na ni nejen logo bankovnictví George, ale navíc logo České spořitelny a vlajku České republiky (kvůli tomu, že název George používá spořitelna i v dalších zemích)

Jak si tedy nastavit novou ikonku?

Na úvodní stránce aplikace George klikněte vpravo dole na nastavení a pak sjeďte trošku dolů a klikněte na Ikonka aplikace.

Nastavení aplikace

Poté vám vyjede jednoduchá nabídka, vyberte si barvu, která se Vám líbí. Zatím jsou k výběru tyto barvy: Modrá, červená, fialová, žlutá a zelená. A kdo ví, třeba s další aktualizací přibude více barev.

Výběr barvy ikony.

Porovnání změn

Ikonka George teď lépe zapadá mezi ostatní ikony na ploše. Často jsem si ji také pletl s ikonou servis24. Aplikaci jsem ještě pořád nesmazal, ani nevím proč.

Kam dál? Jak vypadá mobilní verze george.csas.cz ? Umíte si vytisknout výpis z účtu? Podívejte se na informace o aplikaci George klíč

Co ještě aplikace nově umí? Nově má napříkad tzv. tmavý režim. Bohužel funguje pouze tehdy když máte nastavený tmavý režim i v telefonu. Nejde mít například na telefonu světlý režim a jenom v Georgovi tmavý režim.

Pokud nejste klientem České spořitelny můžete si z George založit účet online. Stačí si aplikaci pouze stáhnout do telefonu.

Platíte často kartou? S novou verzí George můžete za své nákupy získávat peníze zpět! Aktivujte si odměnový program Moneyback v aplikaci pod záložkou Profil a ušetřete. Nabídky a bonusy se pravidelně obměňují, proto je nezapomeňte občas zkontrolovat.

George umí i investovat už dlouho. Nově je ale v aplikaci graf znázorňující výkon Vašich investic.

Jak se Vám líbil návod?
Sending
Vaše hodnocení
2.6 (10 hodnocení)

1 reakce na „Změna ikonky George na mobilu“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *