Za kampaní #silnější stojí Česká spořitelna

Za kampaní #silnější stojí Česká spořitelna - George přihlášení

Poslední dny jste si mohli v televizi nebo na internetu všimnout nic neříkající reklamy s modrým pozadím a hashdategem silnější. Podle barvy reklamy jsem to nějak tušil, ale nechápal jsem kdo má peníze na zbytečné rozhazování za nic neříkající reklamu.

Kampaň se rozjela 6. dubna stovkou dronů, které nad Pražským hradem rozsvítily nápis #silnější

Nápis #silnější zobrazený pomoci dronů. Zdroj: Česká spořitelna

Reklama v tv je ale krásná, pokud jste ji ještě neviděliv televizi, mrkněte níže na video z YouTube.

Líbí se Vám hudba? Pak si najděte Stand By Me od Bena E. Kinga. Kampaň navrhla kreativní agentura VMLY&R. Produkce TV spotů se ujala společnost Boogie Films, režie se ujal skandinávský režisér Martin Werner.

Níže text k videu od Č.S.

Záleží nám na tom, aby se lidem v České republice dařilo. Proto si přejeme, abychom všichni více věřili vlastním schopnostem – síla každého z nás pak může prospět celé zemi. A ta naše je plná nesmírně talentovaných a pracovitých lidí.
I vy jste #silnější, než si myslíte.

K čemu to tedy je? Proč Česká spořitelna vypustila reklamu do světa? Nejde jen o reklamu. Součástí kampaně jsou i příspěvky (fotky a videa) bohužel počítám že placených influencerů, kteří například na Instagram dávají nějaké své příběhy pod hashtagem #silnější Česká spořitelna tímto asi chce zvýšit sebevědomí Čechů, kteří dle informací na webu České spořitelny mají nejen malé sebevědomí a 45 % z nás si nedokáže vybavit chvíli, kdy jsme byli silní jako národ.

Hashtag je zajímavý, ale dle mého špatně zvolený. Například na instagramu k tomuto hashtagu najdete spíše fotky posilujících týpků než influencerů podporujících kampaň.

Máte nízké sebevědomí? Zkuste například těchto 11rad od instagramové celebrity, která má přezdívku chellochristie

1. Strach nezmizí, stejně to udělej.
2. Věnuj se seberozvoji – poznáš silné i slabé stránky
3. Nauč se říkat NE všemu, co není v souladu s Tvou vizí
4. Nastav si pevné mantinely
5. Dotáhni něco do konce
6. Dělej věci také pro sebe
7. Obklopuj se lidmi, kteří už “tam” jsou
8. Používej správně formulované afirmace
9. Najdi si mentora/cheerleadera
10. Postoj těla, úsměv, oblečení
11. Oslavuj každý malý úspěch

Jak se Vám kampaň a reklama líbí? A schválně se pochlubte kdo z Vás v reklamě poznal Josefa Cardu?

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu.26. 4. 2021 Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu. K poslání peněz na účet Vám v budoucnu bude stačit vědět mobilní číslo příjemce platby místo jeho telefonního čísla. Nebude potřeba žádná nová aplikace, vše proběhne v aktuální aplikaci Vaší banky. Pokud majitel účtu při své registraci doplní i údaje o svém telefonním čísle, […]
 • Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC?26. 4. 2021 Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC? V bankovní mluvě se používá celkem dost zkratek, co znamená IBAN nebo číslo za lomítkem v čísle bankovního účtu? Zjistětě si do jaké banky posíláte peníze. Pokud po Vás někdo bude chtít IBAN nebo SWIFT tak je chce vědět, protože Vám bude posílat peníze ze zahraničního účtu. Kód […]
 • Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun22. 4. 2021 Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun vkladní knížka české spořitelny
 • Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu16. 4. 2021 Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu Od 19. dubna 2021 Vám po každé platbě kartou v evropské měně bude Vaše banka posílat nový typ oznámení, ve kterém se dozvíte jaký byl v tu chvíli aktuální kurz. Placení kartou v rámci Evropského hospodářského prostoru pro Vás tak bude přehlednější. Tato oznámení […]
 • Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?15. 4. 2021 Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu? Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem. Jak zadat jednorázovou […]

Štítky:

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů