Servis24

Servis24 - skončilo. Co dělat teď? Kde se přihlásit k účtu?

Stejně jako bankovnictví Era od Poštovní spořitelny i servis24 skončil. Internetové bankovnictví České spořitelny bylo zrušeno. Nově je tu pro Vás George. Co ještě se mění?

Oficiální oznámení z webu servis24.cz

servis 24 zpráva o ukončení

Internetové bankovnictví SERVIS 24 bylo ukončeno

Omlouváme se, ale internetové bankovnictví SERVIS 24 již není podporováno.

Pro přístup do internetového bankovnictví prosím přejděte do George nebo BUSINESS 24.

V případě dotazů prosím kontaktujte svého bankéře.

Opět to nechápu. Místo toho aby Česká spořitelna připavila nějakou pěknou grafickou stránku a odkazovala přímo na možnost přihlášení popřípadě přesměrovávala ze stránky přímo na adresu george.csas.cz odkazuje na business24 a https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george (informační stránku o novém bankovnictví George)

Náhled starého dobrého přihlášení

servis24 přihlášení
Náhled přihlášení do internetového bankovnictví servis24

Proč bankovnictví servis24 skončilo?

Bankovnictví bylo podle České spořitelny zastaralé. Nové bankovnictví George je rychlejší, přehlednější a má více funkcí. Osobně si myslím, že důvod byl i sjednotit názvy bankovnictví v ostatních zemích. Česká spořitelna totiž funguje i v Rakousku, Slovenku nebo třeba Srbsku.

Proč Česká spořitelna převádí klienty do George?

Jednoduše proto, aby vám nabídli bankovnictví se vším, co jste si přáli: okamžitý přehled o všech produktech, snadnou kontrolu plateb, chytré vyhledávání v historii a šikovný přehled o výdajích.

Jak vypadá nová stránka pro přihlášení?

george přihlášení

Jak se nově přihlásím?

Nově do adresního řádku místo adresy servis24.cz zadávejte adresu george.csas.cz pokud je to pro Vás složité, stačí zadar george.cz a poté kliknout vpravo nahoře na odkaz internetové bankovnictví (opět nechápu proč k přihlášení neslouží přímo stránka george.cz) Podrobnější návod na přihlášení do George najdete zde.

Charakteristika služeb servis24

Služby SERVIS 24 můžete využívat prostřednictvím telefonu (SERVIS 24 Telebanking s obsluhu prostřednictvím hlasového automatu (déle jen IVR) a telefonních bankéřů), internetu (SERVIS 24 Internetbanking) a prostřednictvím aplikace SERVIS 24 Mobilní banka pro zařízení vybavené operačními systémy iOS a Android nebo Windows. Služby SERVIS 24 Vám poskytujeme v rozsahu pasivních a aktivních transakcí a administrativních operací na námi vedených účtech, není-li dále stanoveno jinak.

Rozsah pasivních a aktivních transakcí a služeb podporovaných službami SERVIS 24 je pro jednotlivé způsoby obsluhy rozdílný a je uvedený v bodě 9. Přehled poskytovaných služeb a operací na účtech v bodě 10, Přehled ostatních poskytovaných služeb. Rozsah transakcí a služeb jsme oprávněni v souvislosti s rozšiřováním nabídky služeb SERVIS 24 a produktů naší finanční skupiny a Pojišťovny České spořitelny, a.s, Vienna Insurance Group (dále jen Pojišťovna ČS) jednostranně měnit.

(z manualu ČS)

Mobilní banka

S koncem portálu servis24 končí i servis 24 mobilní banka.

aplikace mobilní banka

Co aplikace umí/ uměla?

Zobrazí aktuální stav všech účtů, kreditní karty, kontokorentu a půjček Vyhledá pobočky a bankomaty Ukáže historii úhrad Umožní změnu transakčních limitů, blokaci a odblokování karet
Provede úhrady pomocí QR kódů a skenování složenek Zařídí sjednání půjčky během několika minut.

Popis aplikace

Mobilní aplikace, která Vám umožňuje bezpečnou a pohodlnou správu osobních financí kdykoliv a kdekoliv přímo z mobilního telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS (iPhone, iPad, iPod touch), Android nebo Windows Phone 8.1. Dostupná je zdarma v české a anglické verzi.

Typy obsluhovaných účtů – Všechny typy Osobních účtů, nebo sporožirové účty. – Spořicí účet k Osobnímu kontu ČS. – Peníze stranou k Osobnímu účtu II. – Běžný účet. – Cizoměnový účet. – Kartový účet (kreditní karta).

Hlavní funkce

 • Zobrazení zůstatku na účtech.
 • Zadávání plateb.
 • Zadávání plateb pomocí skenování poštovní poukázky typu A.
 • Zadávání plateb z QR kódu na faktuře.
 • Dobíjení kreditu u mobilních operátorů.
 • Zobrazení přehledu karet.
 • Změna limitů u platebních karet.
 • Zablokování/odblokování platební karty.
 • Objednání náhradní karty.
 • Vyhledávání v transakční historii.
 • Vyhledání bankomatů a poboček České spořitelny.
 • Naše důležité kontaktní údaje.
 • Sjednání úvěru fyzických osob, kreditní karty nebo kontokorentu.
 • Navýšení úvěru fyzických osob, kreditní karty nebo kontokorentu.

Aplikace již nejde stáhnout ani z app store ani z google play.

Náhledy aplikace

aplikace servis24 v mobilu
Aplikace servis24 po přihlášení

Internetbanking přihlášení

Jak se tedy nově přihlašovat do internetového bankovnictví České spořitelny? Musíte používat bankovnictí George na adrese george.csas.cz Návod jak se přihlásit najdete na úvodní stránce našeho webu.

Co je internetové bankovnictví?

Internetové bankovnictví nebo online bankovnictví je jedna z nejoblíbenějších metod obsluhy bankovních účtů a kontaktu klienta s bankou přes webové rozhraní, vedle telefonního bankovnictví jedna z metod přímého bankovnictví. Přímé bankovnictví umožnil až prudký rozvoj informačně-komunikačních technologií v posledních desítkách let. Jedná se o služby, které umožňují komunikaci mezi klientem a bankou, bez toho aby klient musel být fyzicky přítomen v pobočce banky, a to nepřetržitě 24 hodin denně po celý rok.

Pomocí internetového bankovnictví klient může spravovat své bankovní účty, například zjistit aktuální zůstatky, zadat jednorázový nebo trvalý příkaz k úhradě a podobně. Z hlediska klienta je výhodou rychlý, levný a snadný přístup k účtu (poplatky u internetového bankovnictví bývají nejnižší, navíc příkaz se splatností aktuální den bývá možné zadat i po ukončení provozní doby poboček banky), z hlediska banky úspora pracovníků na přepážkách. Nevýhodou mohou v některých případech být bezpečnostní problémy, protože informace a příkazy se předávají z často nedostatečně zabezpečených počítačů klientů přes běžné internetové spojení.

Související dotazy

 • servis jawa
 • ktm 250 sx-f
 • gtm 500 sp4 sc h
 • shineray 250 stxe
 • karburátor dellorto 19
 • mates moto servis lošany lošánky
 • alf servis
 • 1816363001/5500
 • csas.cz servis 24
 • přihlášení servis 24
 • servis 24 business 24
 • servis 24hodin přihlášení
 • csob.cz servis 24 přihlášení
 • servis 24.cz vstup na osobní účet
Moje hodnocení servis24
 • Uživatelské rozhraní
 • Design (na tu dobu perfektně přehledný)
 • Funkce
5

Hodnocení servis24

Servis24 je srdcová záležitost. Bylo to moje první internetové bankovnictví. Všechno co jse potřeboval jsem tam našel tak nějak inuitivně. Vše mělo dobrý kontrast, všechno se dobře četlo. Nebyl problém najít ikonku pro tisk nebo stažení. Stáhnout výpis nebylo peklo jako teď pro některé uživatele bankovnictví George. Servis24 byl a v budoucnu i bude nejlepší bankovnictví!

Sending
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

2 příspěvků “Servis24

 1. Mám přítelkyně ve Vídni, kdyby tam došlo ke změně přihlášení,bez předchozího upozornění
  a proškolení, podaly by žalobu.U nás se nic neděje, poradˇsi, kdo můžeš.
  Já to nezvládám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Co dělat, když George nefunguje? George výpadek.11. 1. 2021 Co dělat, když George nefunguje? George výpadek. George je poměrně mladé bankovnictví, s každou aktualizací přibudou nové funkce, nové zabezpečení nebo trochu doladěný vzhled. Může se tedy stát, že má občas výpadek. Stávat by se to samozřejmě nemělo, ale když už se něco takového stane neměli by jste panikařit. Náhled stránky […]
 • Podvodné e-maily, sms a telefonáty30. 12. 2020 Podvodné e-maily, sms a telefonáty Po dnešním výpadku internetového bankovnictví George informuje Česká spořitelna o tom, že výpadek využili podvodníci, kteří se pomocí falešných emailových a sms zpráv snažili vylákat osobní nebo přihlašovací údaje k odblokování účtu. Zapamatujte si prosím, že žádná banka nechce […]
 • George klíč – instalace krok za krokem, jednoduchý návod30. 12. 2020 George klíč – instalace krok za krokem, jednoduchý návod Bez aplikace George klíč se od 1.1.2020 neobejdete, nejde o výmysl České spořitelny. Je to povinnost pro všechny banky. Zjednodušeně jde o to, že SMS ověřování plateb není prý dost bezpečné. Pro potvrzování internetových plateb v bankovnictví George si tedy budete muset nainstalovat […]
 • Poštovní spořitelna přihlášení11. 1. 2021 Poštovní spořitelna přihlášení Poštovní spořitelna nyní patří pod ČSOB banku. Portál Era svět byl zrušen a nahrazen novým smart bankovnictvím. Přihlášení do internetového bankovnictví již nefunguje přes portál Era a stránky Era svět, ale stránky postovnisporitelna. Co ještě je u Poštovní spořitelny nového? […]
 • 11. 4. 2021 Za kampaní #silnější stojí Česká spořitelna Poslední dny jste si mohli v televizi nebo na internetu všimnout nic neříkající reklamy s modrým pozadím a hashdategem silnější. Podle barvy reklamy jsem to nějak tušil, ale nechápal jsem kdo má peníze na zbytečné rozhazování za nic neříkající reklamu. Kampaň se rozjela 6. dubna […]

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů