Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 - přihlášení přes George - George přihlášení

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Jak se tedy přihlásit? V prvním kroku jděte na stránky sčítání lidu, můžete se překliknout kliknutím sem.

sčítání lidu pomocí identity
Náhled vstupné stránky pro sčítání lidu.

Klikněte na přihlásit se přes eidentita.cz Pak dole vyberte BANKOVNÍIDENTITA a vyberte Českou spořitelnu. Pokud používáte více bank, můžete vybrat i jinou banku, ale návod už nebude sedět přesně krok za krokem.

Teď bude přihlašování vypadat stejně jako jste zvyklí při přihlašování do bankovnictví George.

Na obrázku výše vidíte tři kroky před přihlášením. Pokud nemáte George klíč se vší pravděpodobností budetee ještě zadávat heslo a přepisovat SMS kód. (dejte prosím vědět do komentářů jestli je to opravdu tak)

V posledím bodě doporučuji kliknout na Uděluji jednorázový souhlas.

udělení souhlasu

A je to úspešně jste se přihlásili do sčítání lidu 2021

úspěšné přihlášení

Proč využít k přihlášení na sčítání George a bankovní identitu?

 • Je pohodlnější – Nemusíte nikam chodit. Zvládnete to z domova i na cestách. Zkrátka se sečtete online odkudkoliv.
 • Je to rychlejší – S George klíčem nemusíte pracně vypisovat rok narození nebo údaje z občanky. Prostě jen ověříte svou totožnost.
 • Je jednoduššíOnline formulář vás navede, poradí a automaticky nabídne otázky na základě toho, co jste už vyplnili.
 • Je bezpečné – V dnešní době se určitě hodí sečíst se z pohodlí domova. A v bezpečí samozřejmě zůstanou i vaše údaje.

Přihlášení slovně krok za krokem:

 1. Na stránce www.scitani.cz vyberete Přihlásit se přes e-identita.cz.
 2. Potom vyberete jako způsob přihlášení Bankovní IDentitu České spořitelny.
 3. Zobrazí se vám přihlašovací stránka, kterou znáte z přihlašování do internetového bankovnictví. Postupujte tedy stejně, jako když se přihlašujete do něj. Tím se jen ověříte, nepřihlásíte se tím do svého bankovnictví. Ani nikomu nepředáte své přihlašovací údaje.
 4. Potvrdíte, že jste to skutečně vy přes George klíč nebo heslo a SMS, podle toho, jakou máte vybranou metodu zabezpečení.
 5. Udělíte souhlas s předáním údajů pro ověření Vaší totožnosti a jste úspěšně přihlášeni.

Už jste sečtení? Co berete jako zbytečný nebo nevhodný údaj? Rozepište se v komentářích.

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu.26. 4. 2021 Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu. K poslání peněz na účet Vám v budoucnu bude stačit vědět mobilní číslo příjemce platby místo jeho telefonního čísla. Nebude potřeba žádná nová aplikace, vše proběhne v aktuální aplikaci Vaší banky. Pokud majitel účtu při své registraci doplní i údaje o svém telefonním čísle, […]
 • Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC?26. 4. 2021 Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC? V bankovní mluvě se používá celkem dost zkratek, co znamená IBAN nebo číslo za lomítkem v čísle bankovního účtu? Zjistětě si do jaké banky posíláte peníze. Pokud po Vás někdo bude chtít IBAN nebo SWIFT tak je chce vědět, protože Vám bude posílat peníze ze zahraničního účtu. Kód […]
 • Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun22. 4. 2021 Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun vkladní knížka české spořitelny
 • Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu16. 4. 2021 Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu Od 19. dubna 2021 Vám po každé platbě kartou v evropské měně bude Vaše banka posílat nový typ oznámení, ve kterém se dozvíte jaký byl v tu chvíli aktuální kurz. Placení kartou v rámci Evropského hospodářského prostoru pro Vás tak bude přehlednější. Tato oznámení […]
 • Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?15. 4. 2021 Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu? Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem. Jak zadat jednorázovou […]

Štítky:

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů