Rubriky
Magazín

Sautoleasing se mění na Leasing České spořitelny

Česká spořitelna spojuje své dvě leasingové společnosti (sAutoleasing a Erste Leasing) pod jednu společnou firmu s názvem Leasing České spořitelny.

K definitivnímu spojení společností sAutoleasing a Erste Leasing dojde na konci roku 2021, už se na něm ale pracuje. Prvním krokem ke sloučení obou firem je spojení obchodní činnosti obou firem od začátku dubna. Už teď se mění také název společnosti sAutoleasing na Leasing České spořitelny.

Společnost Leasing České spořitelny bude financovat jak automobily, tak i zemědělskou a lesnickou techniku. Dosud to bylo rozdělené: sAutolesing dělal automobily, Erste Leasing zemědělskou a lesnickou techniku. Obě firmy už dříve řídil stejný management.

„Touto změnou chceme ukázat, že už nefinancujeme jen automobily, jak mohl původní název napovídat, a zároveň chceme deklarovat naše propojení s Českou spořitelnou. Velmi úspěšnou synergii s mateřskou společností v oblasti obchodu bychom rádi v budoucnu rozšířili také do dalších oblastí, např. do sdílení dat či IT vývoje,“ říká Petr Vacek, předseda představenstev obou společností.

Značka sAutoleasing na trhu financování dopravní techniky do 3,5 tuny přesto zůstává. „Pro oslovení našich klientů budeme stále využívat doublebrandovou komunikaci. Se značkou sAutoleasing se neloučíme, budeme s ní pokračovat v síti našich obchodních partnerů v oblasti prodeje nových a ojetých automobilů,“ dodává Vacek.

Níže vyjádření České spořitelny

Vážení klienti,

k 1. 4. 2021 měníme svůj obchodní název s Autoleasing, a.s. na Leasing České spořitelny, a.s.  a zároveň přicházíme s novým obchodním konceptem – sjednocením leasingových aktivit společností s Autoleasing, a.s. a Erste Leasing, a.s. pod jednu společnost Leasing České spořitelny, a.s.

Se značkou s Autoleasing se neloučíme. Pod značkou s Autoleasing budeme nadále pokračovat v oblasti prodeje nových a ojetých automobilů v síti našich obchodních partnerů.

Jako náš stávající klient nemusíte podnikat žádné kroky, všechny smlouvy uzavřené s námi zůstávají v platnosti.

V platnosti zůstává také naše infolinka 956 785 111.

V případě, že nás budete chtít kontaktovat e-mailem, využijte prosím novou e-mailovou adresu info@leasingcs.cz.

Nemějte prosím obavu, pokud také po 1. 4. 2021 využijete původní e-mailovou adresu, na kterou jste zvyklí a máte ji uloženu ve svém adresáři. Vaše e-mailová zpráva, dotaz, podnět nebo připomínka se neztratí a bude jí věnována stejná pozornost.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň. Věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.

Váš Leasing České spořitelny

Dodám jen, že pokud máte ve zvyku do adresního řádku psát sautoleasing.cz tak v tom můžete pokračovat. Spořitelna Vás automaticky přesměruje na nový web leasingcs.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *