Mbank přihlášení – internetové bankovnictví

Mbank přihlášení - internetové bankovnictví - George přihlášení

Mbank přihlášení – první banka, která nemá pobočky. Své finance ovládáte pouze online z internetového bankovnictví nebo z mobilu. Kde má mbank bankomaty? Jak si založit účet nebo kde se přihlásit do bankovnictví online? To vše v tomto článku.

Rychlé odkazy: Mbank / Bankomaty / Pobočky / Internetové bankovnictví / Kontakty

Mbank ve zkratce

mbank logo

Mbank je bezhotovostní banka. Co to znamená? Své finance ovládáte pouze v online světe. Mbank nemá obří a nákladné pobočky jako třeba Česká spořitelna, jen síť malých prodejní stánků. Každý problém vyřešíte pomocí telefonu nebo internetového bankocnictví. Je to dnes problém? Ruku na srdce, kdy jste potřebovali sami od sebe do banky? Navíc dnes se všechny banky přesouvají do online světa. Nemůže za to jen koronavirus. Jde i o moderní přístup. Pokud si dnes můžu objednat jídlo z pohodlí domova, proč bych nemohl ze sedačky ovládat i své finance?

Bankomaty

Zde budu citovat přímo web mbank.cz protože je to prostě dobře napsáno:

V mBank neobsazujeme bankomaty žádná města. Obsazená už totiž jsou! S mBank můžete v klidu vybírat bez poplatku z jakéhokoliv bankomatu nejen v ČR, ale po celém světě zdarma. Stačí si vybrat alespoň 1 500 Kč. Nebo si pořiďte prestižní Zlatou mKartu a vybírejte zdarma bez jakékoliv podmínky,

mbank

Co to pro Vás znamená pokud vlastníte účet u mbank? Že svou kartu můžete vložit do jakéhokoliv bankomatu, peníze dostanete a nebude Vás to stát nic navíc! Toto je dle mého i největší výhoda mbank.

Pobočky

Mbank má své pobočky chytře umístěné. Najdete je ve všech velkých městech. Vždy budete mít před pobočkou kde zaparkovat a vždy si před nebo po vyřízení všech věcí budete moci dát kafe, oběd nebo nakoupit. Jak je to možné? Mbank má většinou pobočky nebo spíše stánky ve velkých nákupních centrech. Seznam najdete zde.

Jak pobočky vypadají?

mbank pobočka
Pobočka mBank v nákupním centru Géčko

Internetové bankovnictví

mbank okno pro přihlášení
Náhled okna pro přihlášení do internetového bankovnictví mbank

Internetové bankovnictví najdete na této stránce https://online.mbank.cz/cs/Login na tento odkaz se dostanete na webu mbank.cz po kliknutí vpravo na odkaz přihlášení.

jak se dostat do internetového bankovnictví mbank

K přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví potřebujete Identifikátor (uživatelské jméno nebo 8 – místné ID klienta) a heslo. Moc se mi líbí, že mbank ma pod přihlášením i informace o bezpečnosti.

Před přihlášením se do internetového bankovnictvi vždy zkontrolujte, že v horním řádku prohlížeče je adresa https://online.mbank.cz/cs/Login (nebo online.mbank.cz/cs/Login) a symbol visacího zámku, většinou i s popiskem mBank S.A. Rovněž se ujistěte, že jste se sem nedostali z vyhledávače, z odkazu v e-mailu nebo na sociálních sítích.

1. Mějte prosím na paměti, že mBank po vás nikdy nebude požadovat zaslání hesel, osobních údajů či čísel karet e-mailem.
2. Před potvrzením operace pomocí SMS se vždy ubezpečte, že se kód vztahuje k právě provedené akci.
3. V případě jakýchkoli pochybností týkajících se bezpečnosti kontaktujte prosím mLinku na čísle 222 111 999.

Co všechno internetové bankovnictví umí?

 • Příchozí a odchozí platby v ČR – zdarma
 • Příchozí a odchozí platby ČR – SR – zdarma
 • Vysoká úroveň zabezpečení proti zneužití e
 • Neomezená historie transakcí
 • Platební brány pro bezpečné a rychlé placení za zboží a služby na internetu
 • Tisk historie transakcí
 • Vytvoření nebo zrušení trvalé platby
 • Dobíjení kreditu

Jaké největší výhody bankovnictví propaguje mbank?

 • internetové bankovnictví je snadné a intuitivní 
 • přehled nejdůležitějších informací máte přímo na titulní stránce v Panelu financí
 • nejčastěji používané funkce jsou dostupné na pár kliknutí
 • se Správcem financí budete mít vždy přehled o tom, za co utrácíte a jak lépe naplánovat svůj rozpočet
 • už nikdy se neztratíte v historii plateb, je tady chytré vyhledávání s našeptávačem po vzoru Google

Mobilní bankovnictví – aplikace Mbank

Díky Smartbankingu můžete ve svém telefonu sledovat zůstatky na Vašich účtech, prohlížet historii transakcí, zadávat platební příkazy nejen v rámci České republiky, ale zdarma i na Slovensko a do ostatních zemí Eurozóny, přečíst si zprávy od banky, měnit nastavení platebních karet, najít nejbližší pobočku a bankomat. Nová mobilní aplikace nabízí především jednoduchý a přehledný design, který je optimalizovaný i pro nejnovější telefony a splňuje bezpečnostní nároky moderní doby. Samozřejmostí je přihlašování nebo autorizace transakcí pomocí otisku prstu nebo pohledem na telefon/Face ID.

Největší výhodou mobilního bankovnictví vidím v tom, že pokud nejste klientem mbank, stačí si aplikaci stáhnout a vytvořit si bankovní účet přes ni. Toto třeba zatím bankovnictví George neumí.

Svoji banku i přehled o všech financích si můžete s sebou nosit díky internetovému bankovnictví mBank. Máte tak o všem přehled a doslova na dosah ruky můžete spravovat všechny své finance, zasílat platby, podívat se na přehledy i zůstatek. Nemusíte tak chodit domů nebo k bankomatu, abyste věděli, kolik přesně na účtu máte.

Kromě toho díky aplikaci snadno najdete nejbližší bankomat, ale také si můžete uložit kartu do telefonu a platit tak v obchodech pouze přiložením mobilu na bezkontaktní terminál.

Mobilní aplikaci s internetovým bankovnictvím mBank si můžete stáhnout do chytrých telefonů s operačními systémy iOS (tedy iPhone nebo i Pad) nebo Android (tedy prakticky jakýkoliv jiný chytrý telefon).

Náhledy mobilní aplikace

Kontakty

Web Mbank najdete na adrese https://www.mbank.cz/ Vaše dotazy můžete podkládat na infolince 222 111 999 a psát můžete na email: kontakt@mbank.cz

MBANK a sociální sítě:

Facebook:  https://www.facebook.com/mBank.cz
Twitter: https://twitter.com/mbank_cz
Youtube: https://www.youtube.com/user/mbankcz

Historie

mBank do České republiky přišla v listopadu 2007. Jako první banka zákazníkům přinesla zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky.

Tento model nám umožnil nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. mBank tak přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci a v současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky.

Nová platforma internet bankingu, kterou jsme zavedli na začátku roku 2014, dokázala, že pro klienta nepřináší jen cenové výhody, ale pomáhá mu zvyšovat a udržovat si úroveň „finančního sebevědomí“ neboli schopnosti řídit své vlastní finance.

Moje hodnocení Mbank

Mbank mám velmi rád, ne protože u ní mám účet, ale vstup mBank na český trh přinesl doslova revoluci. Ostatní banky, jako třeba Fio banka nebo Moneta dostala konkurenci díky, které tlačí ceny za služby dolů a kvalitu nahoru. Líbí se jak internetové prostředí, tak aplikace. Všechno k sobě ladí a vše do sebe zapadá. Dokonce i televizní reklamy jsou ve stejném stylu. Takto vypadá dokonale provedená korporátní identita.

Související články

Vyhledávací dotazy související s mbankou

mBank Přihlášení, mBank kontakt, Air Bank, Fio bankam, Bank online, mBank Pobočky, mBank Přerov, mBank recenze, banka 5500, 2700 kód banky,

Související dotazy

 • ing bank přihlášení
 • ucb bank přihlášení
 • air bank přihlášení
 • hellobank přihlášení
 • equa.bank přihlášení
 • moneta bank přihlášení
 • raiffeisen bank přihlášení
 • mbank přihlášení internet banka
Moje hodnocení Mbank
 • Web
 • Aplikace
 • Pobočky
 • Služby
3.8

Shrnutí

Mbank je skvělá banka, která má sice méně klientů, ale je modrní a skoro všechno můžete vyřešit díky její aplikaci, takže pobočky nepotřebujete.

Sending
Vaše hodnocení
5 (1 hodnocení)

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banka roku 202011. 4. 2021 Banka roku 2020 Česká spořitelna v roce 2020 opět vyhrála soutěž banka roku. Výsledky: Banka roku1. Česká spořitelna, a.s.2. MONETA Money Bank, a.s.3. Air Bank a.s.Pojišťovna roku1. Generali Česká pojišťovna a.s.2. UNIQA pojišťovna, a.s.3. Allianz pojišťovna, a.s.Hypotéka roku1. Hypoteční banka, […]
 • Sautoleasing se mění na Leasing České spořitelny12. 4. 2021 Sautoleasing se mění na Leasing České spořitelny Česká spořitelna spojuje své dvě leasingové společnosti (sAutoleasing a Erste Leasing) pod jednu společnou firmu s názvem Leasing České spořitelny. K definitivnímu spojení společností sAutoleasing a Erste Leasing dojde na konci roku 2021, už se na něm ale pracuje. Prvním krokem […]
 • George klíč – instalace krok za krokem, jednoduchý návod30. 12. 2020 George klíč – instalace krok za krokem, jednoduchý návod Bez aplikace George klíč se od 1.1.2020 neobejdete, nejde o výmysl České spořitelny. Je to povinnost pro všechny banky. Zjednodušeně jde o to, že SMS ověřování plateb není prý dost bezpečné. Pro potvrzování internetových plateb v bankovnictví George si tedy budete muset nainstalovat […]
 • Co dělat, když George nefunguje? George výpadek.11. 1. 2021 Co dělat, když George nefunguje? George výpadek. George je poměrně mladé bankovnictví, s každou aktualizací přibudou nové funkce, nové zabezpečení nebo trochu doladěný vzhled. Může se tedy stát, že má občas výpadek. Stávat by se to samozřejmě nemělo, ale když už se něco takového stane neměli by jste panikařit. Náhled stránky […]
 • Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu16. 4. 2021 Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu Od 19. dubna 2021 Vám po každé platbě kartou v evropské měně bude Vaše banka posílat nový typ oznámení, ve kterém se dozvíte jaký byl v tu chvíli aktuální kurz. Placení kartou v rámci Evropského hospodářského prostoru pro Vás tak bude přehlednější. Tato oznámení […]

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů