Rubriky
Návody

Jak dobíjet kredit přes aplikaci George v mobilu?

Po aktualizaci aplikace George a přejmenování aplikaci z George Go jen na George, je tu další malá změna. Dobíjení kreditu už se neschovává v záložce nastavení, ale najdete ji v záložce funkce. K dobíjení kreditu většinou ani nepotřebujete nic potvrzovat přes George klíč, takže je dobití rychlé. Navíc si teď George pamatuje poslední dobijená čísla, takže můžete kredit dobíjet ještě rychleji.

Jak si tedy dobít kredit? Jdeme na to. Otevřete si aplikaci George a klikněte na bankovní účet z kterého chcete platbu poslat (můžete jich tam mít více, třeba hypotéční, úvěrový, idealní je vybrat osobní)

Po výběru účtu klikněte na odkaz Funkce.

George osobní účet, záložka funkce

Poté klikněte na odkaz dobití kreditu.

odkaz ve funkcích aplikace

Pokud jste už kredit dobíjeli, máte zde uloženy předešlé platby. Platbu můžete buď zopakovat nebo dobít kredit na úplně nové číslo. V prvním kroku tedy vepište telefonní číslo příjemce.

George také informuje o tom, že kredit je možné dobíjet pouze na T-mobile, Vodafone nebo O2. Níže na obrázku vidíte i moje poslední dobíjení. Dobíjím samozřejmě babičkam a dědečkům. Nikdo jiný již kredit nevede. Kdybych chtěl platbu zopakovat kliknu jen na jméno a nemusím číslo znovu uvádět.

historie dobiti a telefonni čislo

V dalším kroku Georgovi musíte říci komu kredit dobíjíte, nic mu do toho není, tento krok by měl jít správně přeskočit ale bohužel není. Samozřejmě si jméno můžete i vymyslet.

jmeno

V posledním kroku uvádíme nebo vybíráme částku, kterou chceme dobít. Můžeme vybírat z předvolených částek. 200Kč 500Kč 1000Kč nebo částku vepsat.

Dobít můžete maximálně 9 999Kč, úplně dole zjistíte jaký bude stav Vašeho konta po odeslání kreditu.

dobiti kreditu 200kč george

Nyní už jen potvrdíme platbu. Zatím jsem nikdy neposílal kredit vyšší než 500 Kč, takže je možné, že při odesílání vyšší částky bude George vyžadovat potvrzení přes George klíč nebo pokud aplikaci nemáte, tak opsání SMS.

potvrzení platby

A je to. Úspěšně jste dobili kredit. Na to jak se dobíjel kredit přes aplikaci kdysi se můžete podívat na našem spřáteleném webu.

Kredit jde dobít i v mobilní verzi bankovnictví na adrese george.csas.cz

Jak hodnotíte návod?
Sending
Vaše hodnocení
2.95 (20 hodnocení)

1 reakce na „Jak dobíjet kredit přes aplikaci George v mobilu?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *