Rubriky
Magazín

Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun

vkladní knížka české spořitelny

Jak? Je to jednoduché stačí si založit produkt s názvem Výherní vkladní knížka na pobočce České spořitelny, která má pokladnu. Nevýhoda vkladní knížky? Pozor má nulový úrok!

Na začátek si dovolím takovou vsuvku. Pokud starou vkladní knížku máte ale úplně jste na ni zapomněli, najdete ji v internetovém bankovnictví George. Knížku nemůžete přes bankovnictví vybrat nebo peníze posílat na jiné účty, ale můžete na ni peníze z George posílat. Tak a teď k výherním vkladním knížkám:

Kdy se hraje?

První slosovací období začíná 1. května a končí 31. října a druhé slosovací období začíná 1. listopadu a končí 30. dubna každého kalendářního roku. Na výhry se můžete podívat ve slosovací listině výherních vkladních knížek.

Při slosování se losují tři výhry a jedna prémie

  • a) 1 pevnou prémii 1 000 000 Kč
  • b) 1 výhru 100 %, 1 výhru 75 % a 1 výhru 50 % průměrného zůstatku Vašeho vkladu za uplynulé slosovací období.

Jaké jsou další důvody pro založení vkladní knížky?

  • Bezpečné uložení úspor – Vaše vklady jsou ze zákona pojištěny. Nehrozí tak, že byste o ně přišli.
  • Stabilní produkt prověřený historií – Vkladní knížky využívají klienti s oblibou už mnoho let.
  • Neomezená platnost – S výherní vkladní knížkou můžete šetřit, jak dlouho chcete.

Jaká je nevýhoda výherní vkladní knížky?

Jak už jsme zmínil na začátku, výherní vkladní knížky nemají žádný úrok. Uložené peníze Vám na rozdíl od spořícího účtu nic nevydělávají. Proč si ji tedy zakládat? No hlavně kvůli výhře milion korun! Výherní vkladní knížku si lze založit jen osobně, na pobočkách s pokladnou. Výhry a prémie se daní srážkou ve výši 15%. Pokud vyhrajete hlavní výhru milion, na účet (vkladní knížku) dostanete jen 850 tisíc korun.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kde si můžu vkladní knížku založit?

Vkladní knížku můžete založit a dále obsluhovat na našich pobočkách s pokladnou.

Co potřebuji k založeni?

Průkaz totožnosti majitele účtu nebo disponujících osob. Může to být občanský průkaz, cestovní, diplomatický nebo služební pas nebo povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu. Pokud má výherní knížkou disponovat někdo další, pak bude potřebovat plnou moc, která obsahuje všechny jeho identifikační údaje.

Co můžu s vkladní knížkou dělat?

Můžete provádět vklady (pomocí bankomatů, bezhotovostně příkazem k úhradě z jiných účtů nebo na vybraných pobočkách) a výběry (na pobočkách s pokladnou) hotovosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *