Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun

Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun

Jak? Je to jednoduché stačí si založit produkt s názvem Výherní vkladní knížka na pobočce České spořitelny, která má pokladnu. Nevýhoda vkladní knížky? Pozor má nulový úrok!

Na začátek si dovolím takovou vsuvku. Pokud starou vkladní knížku máte ale úplně jste na ni zapomněli, najdete ji v internetovém bankovnictví George. Knížku nemůžete přes bankovnictví vybrat nebo peníze posílat na jiné účty, ale můžete na ni peníze z George posílat. Tak a teď k výherním vkladním knížkám:

Kdy se hraje?

První slosovací období začíná 1. května a končí 31. října a druhé slosovací období začíná 1. listopadu a končí 30. dubna každého kalendářního roku. Na výhry se můžete podívat ve slosovací listině výherních vkladních knížek.

Při slosování se losují tři výhry a jedna prémie

 • a) 1 pevnou prémii 1 000 000 Kč
 • b) 1 výhru 100 %, 1 výhru 75 % a 1 výhru 50 % průměrného zůstatku Vašeho vkladu za uplynulé slosovací období.

Jaké jsou další důvody pro založení vkladní knížky?

 • Bezpečné uložení úspor – Vaše vklady jsou ze zákona pojištěny. Nehrozí tak, že byste o ně přišli.
 • Stabilní produkt prověřený historií – Vkladní knížky využívají klienti s oblibou už mnoho let.
 • Neomezená platnost – S výherní vkladní knížkou můžete šetřit, jak dlouho chcete.

Jaká je nevýhoda výherní vkladní knížky?

Jak už jsme zmínil na začátku, výherní vkladní knížky nemají žádný úrok. Uložené peníze Vám na rozdíl od spořícího účtu nic nevydělávají. Proč si ji tedy zakládat? No hlavně kvůli výhře milion korun! Výherní vkladní knížku si lze založit jen osobně, na pobočkách s pokladnou. Výhry a prémie se daní srážkou ve výši 15%. Pokud vyhrajete hlavní výhru milion, na účet (vkladní knížku) dostanete jen 850 tisíc korun.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kde si můžu vkladní knížku založit?

Vkladní knížku můžete založit a dále obsluhovat na našich pobočkách s pokladnou.

Co potřebuji k založeni?

Průkaz totožnosti majitele účtu nebo disponujících osob. Může to být občanský průkaz, cestovní, diplomatický nebo služební pas nebo povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu. Pokud má výherní knížkou disponovat někdo další, pak bude potřebovat plnou moc, která obsahuje všechny jeho identifikační údaje.

Co můžu s vkladní knížkou dělat?

Můžete provádět vklady (pomocí bankomatů, bezhotovostně příkazem k úhradě z jiných účtů nebo na vybraných pobočkách) a výběry (na pobočkách s pokladnou) hotovosti.

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu.26. 4. 2021 Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu. K poslání peněz na účet Vám v budoucnu bude stačit vědět mobilní číslo příjemce platby místo jeho telefonního čísla. Nebude potřeba žádná nová aplikace, vše proběhne v aktuální aplikaci Vaší banky. Pokud majitel účtu při své registraci doplní i údaje o svém telefonním čísle, […]
 • Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC?26. 4. 2021 Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC? V bankovní mluvě se používá celkem dost zkratek, co znamená IBAN nebo číslo za lomítkem v čísle bankovního účtu? Zjistětě si do jaké banky posíláte peníze. Pokud po Vás někdo bude chtít IBAN nebo SWIFT tak je chce vědět, protože Vám bude posílat peníze ze zahraničního účtu. Kód […]
 • Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu16. 4. 2021 Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu Od 19. dubna 2021 Vám po každé platbě kartou v evropské měně bude Vaše banka posílat nový typ oznámení, ve kterém se dozvíte jaký byl v tu chvíli aktuální kurz. Placení kartou v rámci Evropského hospodářského prostoru pro Vás tak bude přehlednější. Tato oznámení […]
 • Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?15. 4. 2021 Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu? Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem. Jak zadat jednorázovou […]
 • 11. 4. 2021 Za kampaní #silnější stojí Česká spořitelna Poslední dny jste si mohli v televizi nebo na internetu všimnout nic neříkající reklamy s modrým pozadím a hashdategem silnější. Podle barvy reklamy jsem to nějak tušil, ale nechápal jsem kdo má peníze na zbytečné rozhazování za nic neříkající reklamu. Kampaň se rozjela 6. dubna […]

Štítky:

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů