George přihlášení na george.csas.cz od České spořitelny

Pokud jste se ještě nepřihlašovali na nové internetové bankovnictví nebo Vám přihlášení na George na george.csas.cz dělá stále problémy, prosím, přečtěte si návod pozorně a už nikdy nebudete muset návod vyhledávat. Děkuji.

george
Úvodní obrazovka george.csas.cz

Naše oblíbená Česká spořitelna nyní všude propaguje svoje nové osobní internetové bankovnictví budoucnosti – George. George přináší lepší vyhledávání, mobilní aplikaci, nonstop poradenství, vyšší úroveň zabezpečení a samozřejmě i lepší a pohodlnější online přihlašování na Váš účet.

První přihlášení do banky George

Jak poznáte, že máte přejít na nové bankovnictví? Příjde Vám SMS zpráva ohledně konce bankovnictví servis24 a o tom, že se máte nově přihlásit na bankovnictví George.

Už mi přišla SMS zpráva ohledně přihlášení, co teď?

Teď už si stačí zapamatovat jednu z těchto dvou internetových adres:

www.george.cz

george csas
george.cz

George.cz je informační web o internetovém bankovnictví. Pokud se George bojíte nebo moc nechápete jeho funkčnost, doporučuji si web projít, popřípadě pokračovat ve čtení zde, najdete zde vše co budete potřebovat. Na to, abyste se dostali do svého internetového bankovnictví (internetbanking), stačí nahoře vpravo kliknout na modrý odkaz internetové bankovnictví a kliknout na George nové bankovnictví. Viz obrázek níže.

Výsvuné okno na webu george.cz
Výsvuné okno na webu george.cz

Důležité je si říci že web george.cz vlastně neexistuje a po napsání této adresy se dostanete na web https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george toto je web české spořitelny, na kterém se dozvíte vše důležité o novém bankovnictví.

george.csas.cz

Tato stránka slouží přímo pro přihlášení na Váš účet internetového bankovnictví. Je to vlastně stránka, která se Vám zobrazí, pokud kliknete na stránce č.1 na odkaz internetové bankovnictví. Zvláštní je, že po napsání odkazu george.csas.cz Vás stránky převedou na odkaz bezpecnost.csas.cz a až přes tyto stránky se můžete přihlásit.

George.csas.cz vs servis24.cz

Pokud přecházíte ze servis24.cz, používejte stejné přihlašovací údaje v Georgovi. Změna je jenom ve způsobu přihlašování

Přihlášení servis24

servis24
Náhled přihlašovacího okna na webu servis24.cz
 1. Do adresního řádku prohlížeče napište www.servis24.cz
 2. Napište své klientské číslo a heslo
 3. Klikněte na odkaz přihlásit
 4. Pokud používáte jiný než svůj domácí počítač, nezapomeňte kliknout na odhlásit se před opuštěním pc.

George přihlášení na george.csas.cz?

george přihlášení
 1. Do adresní řádku prohlížeče napište george.csas.cz nebo www.george.csas.cz
 2. Napište své klientské číslo klikněte na pokračovat
 3. Napište své heslo a klikněte na pokračovat
 4. Opište bezpečnostní klíč, který Vám příjde SMS zprávou na Váš mobilní telefon
 5. Pokud používáte jiný než svůj domácí počítač, nezapomeňte kliknout na odhlásit se před opuštěním pc.

Internetové bankovnictví po přihlášení

úvodní stránka bankovnictví

Vlevo nahoře je tabulka s vašimi příjmy a výdaji, pro rychlou platbu klikněte na Nová platba, pro výpis z účtu klikněte na graf s příjmy a výdaji.

historie transakcí

SMS nepřišla

Někdy se může stát že SMS nedojde. Zkontrolujte jestli máte na telefonu signál, počkejte minutu, pokud SMS ani tak nedojde, klikněte na text SMS Vám nepřišla? Který je nad polem pro zadání SMS, z levé strany se vysune box a klikněte na modré tlačítko Zaslat nový kód.

Česká spořitelna

Česká spořitelna je největší bankou v České republice. Má více než 4.7 milionu klientů. Česká spořitelna má dnes bankomat, dá se říci, na každém rohu (celkový počet bankomatů je 1742). Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí, není nic jednoduššího, než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází. Přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz.

Hledáte také: servis 24, pojišťovna české spořitelny, penzijní společnost české spořitelny, buřinka, moje zdravé finance, swift, investiční centrum, nemovitostní fond české spořitelny, akcie, erste, mastercard, paypal, visa, george login

Servis 24

Servis24.cz je internetové bankovnictví České spořitelny. Do konce tohoto roku (vypadá to, že servis24 bude končit už 30.6.2019) jej ještě můžete používat, pak ale ČS převede všechny klienty pod nové internetové bankovnictví George. Doporučujeme se už na přechod pomalu začít připravovat. Vzhled je totiž o dost jiný, než aktuální bankovnictví. Je samozřejmě pěknější a má lepší UX (uživatelská přívětivost), ale pokud už jste na něco zvyklí, tak je změna vždycky k horšímu. Nicméně garantuji Vám, že si na nové bankovnictví zvyknete rychle. Nevím, jak to bude vymyšleno po ukončení servisu24, ale řekl bych, že po ukončení provozu servis24.cz bude uživatel jednoduše přesměrován na nový web george (george.csas.cz).

George internetbanking

Co to ten George tedy je? Je to nové chytré internetové bankovnictví České spořitelny. Co to znamená? Bankovnictví servis24 už bylo zastaralé – zkuste si schválně vyhledat nějakou svoji starší platbu. George je krok kupředu. Jak designově, tak funkčně. A hlavně nemusíte se bát, že příjdete o nějaké své uložené kontakty, nebo platební historii. Všechna data se automaticky převedou do George. Velký plus dávám Spořitelně za to, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do servis24. Bohužel, například nová platba, je trochu složitější než u servis24.cz a musíte pokaždé zadávat jméno příjemce. Novinkou bude aplikace George Go, kterou si již můžete stáhnout do svého mobilního telefonu, a díky které můžete mít svůj účet pod kontrolou odkudkoliv a kdekoliv. Chválím také za to, že George Go dokáže uchovat například Váš otisk prstu (pokud váš telefon tuto funkci má), takže nemusíte nudně zadávat Vaše dlouhá bezpečností hesla, takže vstup na Váš účet bude zase o něco snadnější. Ještě je důležité dodat, že zatím na Georgovi fungují jen osobní účty, podnikatelské účty se budou převádět až někdy ke konci roku.

Jak už jistě všichni víte, přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví provedete na adrese: https://george.csas.cz Česká spořitelna Vás ale z této stránky přesměruje na stránku: https://bezpecnost.csas.cz, takže se nelekněte – jste na správné stránce pro přihlášení.

George go aplikace

Náhled aplikace George

Aplikace se již nejmenuje George Go, ale George Česká spořitelna. George je nová mobilní aplikace České spořitelny pro internetbanking do Vašeho mobilního telefonu. Stáhnou si ji mohou uživatelé jak Andoridu tak iOS (Apple) Aplikace George Go na google play má 4 hvězdy a hodnotilo ji skoro 27000 lidí a přes 500 000 lidí si ji již stáhlo. Na Itunes je to hodnocení 4,6, a hodnotilo ji 52 000 lidí. Na Appstoru si můžete stáhnout i verzi pro tablety (iPady)

Na co je aplikace dobrá? Můžete kontrolovat stav Vašeho bankovního účtu, posílat platby nebo skenovat účtenky, abyste je již nikdy neztratili. Aplikace má své mouchy a třeba dobití kreditu je zatím neskutečně složité a odkaz na dobití je tam, kde by ho skoro nikdo nečekal. V nastavení.

Více informací o aplikaci přímo v obchodech: George go pro Android na Google Play
, George go pro iOS od Apple na iTunes

Co dělat, když aplikace George Go nefunguje?

Sem tam se může stát, že aplikace nefunguje. Většinou, když nefunguje, tak je chyba na straně České spořitelny, aktualizace aplikace jsou teď poměrně časté a víkendový výpadek není nic neobvyklého. Pokud se potřebujete nutně podívat na stav účtu, přihlaště se k účtu přes prohlížeč (safari, opera, firefox) na webu george.csas.cz a vyplňte údaje stejně jako to děláte přes PC. Pokud se nedá přihlásit ani zde, je výpadek bohužel celoplošný a nejde jen o výpadek aplikace. S tímto už se nedá dělat nic, jen čekat.

Jak to vypadá, když má bankovnictví výpadek?

George Go přihlášení a aktivace

Přihlašovací údaje na aplikaci George Go jsou naprosto stejné, jako při přihlašování na Váš bankovní účet. Při prvním přihlášení (aktivace) budete ještě muset ověřit vaši identitu ověřovacím SMS kódem.

Co je to ten George klíč?

Jednoduše řečeno, je to aplikace, díky které už nebudete muset přepisovat otravné SMS kódy. Bohužel, abyste si aplikaci mohli nainstaovat, musíte napřed na pobočku nebo do nejbližšího bankomatu a vyžádat si tzv. Aktivační kód.

George klíč je opět ke stažení na Google Play nebo Apple store. Stačí do vyhledávání ve Vašem telefonu napsat George klíč.

George klíč Vás zbaví přepisování otravných SMS kódu

V září vstoupila v platnost nová směrnice EU o zabezpečení digitálních služeb, jejím cílem je docílit většího zabezpečení internetového bankovnictví. Proto budete muset nyní každou transakci potvrzovat SMS kódem. Stáhnětě si aplikaci na Google Play nebo App store a vyhněte se otravému přepisování. Pokud zvolíte tuto možnost, nebudete muset potvrzovat transakce zadané přes mobilní bankovnictví do výše 12 500Kč.

George a antivir Eset

Pokud používáte antivirové zabezpečení od společnosti Eset, tedy například Eset internet security, tak Vám po zadání adresy george.csas.cz vyskočí modré okno s textem: ESET zabezpečený prohlížeč ochrání vaše osobní data při používání online bankovnictví a webových kryptopeněženek.

Nic se neděje, to jen Váš antivir otevírá nové okno v prohlížeči aby si byl jistý, že Vás nikdo nešpehuje nadálku a nikdo nezjistí Vaše přihlašovací údaje. Že je okno zabezpečené, poznáte i díky tomu, že má zelené okraje.

Více o ochraně a zabezpečení bankovnictví a online plateb se dočtete zde

Obchod

Co hodně lidí neví je, že v Georgovi se dají online vyřídit půjčky, úvěr nebo cestovní pojištění. Toto všechno naleznete v záložce obchod, která se nachází v obrízkovém menu dole hned vedle kontaktů a nastavení.

Půjčky

Půjčky jsou v nabídce dvě. Normální půjčka – peníze na cokoliv za pár minut a nebo novinka. Peníze na klik – taková rezerva s kterou Vás už nepřekvapí další výdaje. Obě půjčky se dají vyřidit online a peníze můžete mít na účtu do 15 minut.

Recenze bankovnictví

Výhody

 • Snadné opakování platby
 • Pěkné, ale zbytečné statistiky

Nevýhody

 • Povinné pojmenování názvu účtu při platbách
 • Časté víkendové odstávky
 • Pomalé aktualizace aplikací při nalezení chyby

Moje hodnocení internetového bankovnictví George: 5.0/10

Naposledy upraveno: 1.9.2020 10:00

Vaše názory a komentáře

Vaše názory, postřehy, kritiku nebo dotazy posílejte na komentare@george-prihlaseni.cz a já se rozhodnu, jestli je zveřejním nebo ne, děkuji.

Čtěte dále: Problémy s přihlášením mají klienti Poštovní spořitelny, zrušili jim Era svět

Vyhledávací dotazy související s george přihlášení

George, George přihlášení SMS, George klíč, Jak se přihlásit do George, Internet banking Česká spořitelna přihlášení, George G, Www mygeorge cz prihlasit se, Csap George