Rubriky
Banky

George.csas.cz přihlášení

George.csas.cz – jak vypadá nová náhrada za servis24.cz? Co všechno umí a jak vypadá verze pro mobilní telefony? To vše zjistíte zde.

george.csas.cz
Náhled mobiní stránky přihlášení na george.csas.cz na mobilu a stránky po přihlášení na počítači

Všichni jsme byli zvyklí na portál servis 24 změny navíc nikdo nemá rád, navíc George při spuštění nebyl úplně plnohodnotný internetbanking. Spousta funkcí chyběla. Například posílání potvrzení platby emailem. George už se nyní ale vypracoval a pokud nejste zastánce mobilních aplikací nebo nemáte telefon pojďte si projít takzvanovou webovou verzi internetového bankovnictví, kterou najdete na adrese george.csas.cz

Přihlášení pc verze george.csas.cz

přihlášení pc
Počítačová verze přihlášení

Přihlášení mobil (ne aplikace)

přihlášení mobil
Mobilní verze přihlášení

Pro obě verze přihlašování platí, že napřed zadáme klientské číslo, poté den a měsíc narození a poté potvrdíme přes aplikaci George klíč. Nemáte-li aplikaci George klíč nainstalovanou, budete zadávat ještě heslo a opisovat SMS kód. Servis24 neotravoval s datumem narozením a stačilo zadat pouze klientské číslo, heslo a opsat SMS.

Úvodní stránka george.csas.cz

george.csas.cz úvod počítač
Náhled toho co uvidíte po přihlášení na počítači. Některé bloky mít nemusíte, toto je náhled z dema bankovnictví.
george mobil
Náhled internetbankingu George po přihlášení na mobilu

Co všechno na úvodní stránce vidíme nebo můžeme dělat?

Vlevo nahoře vidíte Váš hlavní účet s jeho zůstatkem, měsíční pohyby na účtu a možnost odeslání okamžité platby.

Vedle platby je okamžité vyhledávání – slouží k tomu aby jste co nejrychleji mohli vyhledat odeslanou platbu. Může vkládat jména příjemců, variabilní symboly nebo čísla účtů.

Pod platbou je historie transkací, pro zobraní celé historie klikněte na nějakou z plateb popřípadě vpravo nahoře je odkaz historie transakcí.

Rychlá záložka, která se Vám bude určitě hodit se jmenuje Dobití kreditu, zde stačí pouze vepsat číslo, zvolit výšku dobití a platbu potvrdit.

Pan Spokojený, který je vlastníkem účtu v této demoverzi má snad všechny služby, které Česká spořitelna nabízí, takže zde ještě vidíte peníze na klik, podnikatelské konto, virtuální kartu, majetkový účet, podnikatelské konto, hypotéku, kreditní kartu, vkladový účet a dokonce i spoření na dovolenou.

Co je csas.cz?

Stránka csas.cz je stránka České spořitelny je to vlastně zkratka Česká spořitelna akciová společnost. Na webu csas můžete sjednat půjčku, hypotéku, zřídit si účet, začít spořit nebo investovat. Přes stránky se samozřejmě můžete přihlásit do internetového bankovnictví.

Proč název George?

Č. spořitelna si k inspiraci k názvu svého nového bankovnictví vzala z leteckého průmyslu. Piloti letadel jménem George oslovovali letadlového autopilota. A autopilot byl v leteckém průmyslu průlom. Vynálezem autopilota se letadlo stalo bezpečnějším a jednodušším. A tím chce být i nové bankovnictví.

Z george.csas.cz přesměrování na bezpecnost.csas.cz – co je to za stránku?

Jako přihlašovací stránku k internetovému bankovnictví George spořitelna všude propaguje adresu george.csas.cz ale tato stránka Vás přesměruje na adresu bezpecnost.csas.cz Proč? Netuším.

Tyto stránky využívají k personalizaci obsahu a reklamních sdělení a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co to znamená?

Toto oznámení je pouze důsledkem nového nařízení Evropské unie. Všechny internetové stránky skoro odjakživa shromažďují informace o návštěvnících a ulehčují jím tak opětovné přihlašení nebo uložené nastavení. Pro normální uživatele to znamená jen zbytečnost navíc a tou je klikání na zavírání otravných oken s touto informací.

Související dotazy

  • george com
  • č.spořitelna george
  • my george přihlášení
  • george internet banka
  • george internetbanking
  • csas.cz george přihlášení
Jak se Vám líbí web george.csas.cz?
Sending
Vaše hodnocení
1.88 (59 hodnocení)

14 reakcí na „George.csas.cz přihlášení“

Dobrý večer. Docela jsem naštvaný. Dříve jsem neměl problém se řihlásit a nyní je to jako začarovaný kruh. Čím více vylepšujete tím hůře pro mě. Nechci mluvit za jiného.Proč nejde přihlášení jednotlivými a jednoduchými kroky?

Opět se to nepovedlo. Čí dál tím huř. Nelze odeslat pladbu ani se jednoduše přihlásit!

Vaše inovace mi v žádném případě nevyhovuje!
Vůbec si neuvědomujete, že Vašimi klienty jsou
lidé starších ročníků! Máte to čím dál složitější.Snažila jsem se dostat na účet,ale marná snaha! Pamatujte,že síla je v jednoduchosti.

Telefon Samsung LYO-L21 mám od roku 2017. Teď ho mám zahodit a koupit nový kvůli nové aplikaci GEORGE ?

Chci starý přihlašovací systém s SMS. Podle jakéhosi klíče to neumím a tak se ke svému účtu nedostanu. Zlobím se na spořitelnu.Mám 80let a nebudu se stále učit cosi nového.Poraďte osmdesátileté nemocné ženě , jak se jednoduše přihlásit, jinak od vás odejdu.

děkuji vám,skvělé….vaše inovace george je sice pěkná,ale dnes kupříkladu jsem se do ní vůbec nedostala a to ji už dlouho využívám i s klíčem v mobilu…je sobota a já chtěla platit fakturu ,nemůžu,jelikož vám to zřejmě nefunguje…co s tím teď ?…..

Dnes jsem potřebovala poslat platbu a po zadání čísla účtu a data narození se mi dvakrát objevilo ze údaj není správný, Bojím se že potřetí si účet zablokuji a nemůžu najít telefoní číslo na někohom kdo by i poradil. EK

Dobrý den. Ten váš Georg je fakt poklad
Zavedli mě ho na pobočce, tam to šlo. Doma mě to po několika přihlášeních zablokovalo, šel jsem na pobočku a tam to šlo na první dobrou, šel jsem domů a zase po několika přihlášeních se to zablokovalo, šel jsem znova na pobočku a tam zase na první dobrou to šlo, přijdu domů a zase se to zablokovalo- asi to bude chtít změnit banku. v air bance problémy nemám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *