George.csas.cz přihlášení

George.csas.cz přihlášení - George přihlášení

sdílej na facebooku sdílej na googlu sdílej na twitteru

George.csas.cz – jak vypadá nová náhrada za servis24.cz? Co všechno umí a jak vypadá verze pro mobilní telefony? To vše zjistíte zde.

george.csas.cz
Náhled mobiní stránky přihlášení na george.csas.cz na mobilu a stránky po přihlášení na počítači

Všichni jsme byli zvyklí na portál servis 24 změny navíc nikdo nemá rád, navíc George při spuštění nebyl úplně plnohodnotný internetbanking. Spousta funkcí chyběla. Například posílání potvrzení platby emailem. George už se nyní ale vypracoval a pokud nejste zastánce mobilních aplikací nebo nemáte telefon pojďte si projít takzvanovou webovou verzi internetového bankovnictví, kterou najdete na adrese george.csas.cz

Přihlášení pc verze george.csas.cz

přihlášení pc
Počítačová verze přihlášení

Přihlášení mobil (ne aplikace)

přihlášení mobil
Mobilní verze přihlášení

Pro obě verze přihlašování platí, že napřed zadáme klientské číslo, poté den a měsíc narození a poté potvrdíme přes aplikaci George klíč. Nemáte-li aplikaci George klíč nainstalovanou, budete zadávat ještě heslo a opisovat SMS kód. Servis24 neotravoval s datumem narozením a stačilo zadat pouze klientské číslo, heslo a opsat SMS.

Úvodní stránka george.csas.cz

george.csas.cz úvod počítač
Náhled toho co uvidíte po přihlášení na počítači. Některé bloky mít nemusíte, toto je náhled z dema bankovnictví.
george mobil
Náhled internetbankingu George po přihlášení na mobilu

Co všechno na úvodní stránce vidíme nebo můžeme dělat?

Vlevo nahoře vidíte Váš hlavní účet s jeho zůstatkem, měsíční pohyby na účtu a možnost odeslání okamžité platby.

Vedle platby je okamžité vyhledávání – slouží k tomu aby jste co nejrychleji mohli vyhledat odeslanou platbu. Může vkládat jména příjemců, variabilní symboly nebo čísla účtů.

Pod platbou je historie transkací, pro zobraní celé historie klikněte na nějakou z plateb popřípadě vpravo nahoře je odkaz historie transakcí.

Rychlá záložka, která se Vám bude určitě hodit se jmenuje Dobití kreditu, zde stačí pouze vepsat číslo, zvolit výšku dobití a platbu potvrdit.

Pan Spokojený, který je vlastníkem účtu v této demoverzi má snad všechny služby, které Česká spořitelna nabízí, takže zde ještě vidíte peníze na klik, podnikatelské konto, virtuální kartu, majetkový účet, podnikatelské konto, hypotéku, kreditní kartu, vkladový účet a dokonce i spoření na dovolenou.

Co je csas.cz?

Stránka csas.cz je stránka České spořitelny je to vlastně zkratka Česká spořitelna akciová společnost. Na webu csas můžete sjednat půjčku, hypotéku, zřídit si účet, začít spořit nebo investovat. Přes stránky se samozřejmě můžete přihlásit do internetového bankovnictví.

Proč název George?

Č. spořitelna si k inspiraci k názvu svého nového bankovnictví vzala z leteckého průmyslu. Piloti letadel jménem George oslovovali letadlového autopilota. A autopilot byl v leteckém průmyslu průlom. Vynálezem autopilota se letadlo stalo bezpečnějším a jednodušším. A tím chce být i nové bankovnictví.

Z george.csas.cz přesměrování na bezpecnost.csas.cz – co je to za stránku?

Jako přihlašovací stránku k internetovému bankovnictví George spořitelna všude propaguje adresu george.csas.cz ale tato stránka Vás přesměruje na adresu bezpecnost.csas.cz Proč? Netuším.

Tyto stránky využívají k personalizaci obsahu a reklamních sdělení a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co to znamená?

Toto oznámení je pouze důsledkem nového nařízení Evropské unie. Všechny internetové stránky skoro odjakživa shromažďují informace o návštěvnících a ulehčují jím tak opětovné přihlašení nebo uložené nastavení. Pro normální uživatele to znamená jen zbytečnost navíc a tou je klikání na zavírání otravných oken s touto informací.

Související dotazy

 • george com
 • č.spořitelna george
 • my george přihlášení
 • george internet banka
 • george internetbanking
 • csas.cz george přihlášení

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc. Více o půjčce od České spořitelny si můžete přečíst zde.

5 příspěvků “George.csas.cz přihlášení

 1. Dobrý večer. Docela jsem naštvaný. Dříve jsem neměl problém se řihlásit a nyní je to jako začarovaný kruh. Čím více vylepšujete tím hůře pro mě. Nechci mluvit za jiného.Proč nejde přihlášení jednotlivými a jednoduchými kroky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banka roku 202011. 4. 2021 Banka roku 2020 Česká spořitelna v roce 2020 opět vyhrála soutěž banka roku. Výsledky: Banka roku1. Česká spořitelna, a.s.2. MONETA Money Bank, a.s.3. Air Bank a.s.Pojišťovna roku1. Generali Česká pojišťovna a.s.2. UNIQA pojišťovna, a.s.3. Allianz pojišťovna, a.s.Hypotéka roku1. Hypoteční banka, […]
 • Fio banka přihlášení internetbanking20. 3. 2021 Fio banka přihlášení internetbanking Potřebujete provést přihlášení do Fio internetbankingu? Chcete se dozvědět více o bance, najít pobočku nebo si stáhnout aplikaci Smartbaking od fiobanky? To vše a mnohem více najdete zde. Co zde nenajdete, na to se zeptejte v komentáři. Rychlé odkazy: Fio banka / Bankomaty / […]
 • Podvodné e-maily, sms a telefonáty30. 12. 2020 Podvodné e-maily, sms a telefonáty Po dnešním výpadku internetového bankovnictví George informuje Česká spořitelna o tom, že výpadek využili podvodníci, kteří se pomocí falešných emailových a sms zpráv snažili vylákat osobní nebo přihlašovací údaje k odblokování účtu. Zapamatujte si prosím, že žádná banka nechce […]
 • Česká spořitelna – csas.cz10. 1. 2021 Česká spořitelna – csas.cz Nejoblíbenější banka v Česku je Česká spořitelna. Na této stránce najdete veškeré potřebné informace o této bance nebo bankovnictví George. Rychlé odkazy: Česká spořitelna / Bankomaty / Pobočky / Kontakty / Internetové bankovnictví George / Servis 24 / Účty / Půjčky / Hypotéky / […]
 • Sautoleasing se mění na Leasing České spořitelny12. 4. 2021 Sautoleasing se mění na Leasing České spořitelny Česká spořitelna spojuje své dvě leasingové společnosti (sAutoleasing a Erste Leasing) pod jednu společnou firmu s názvem Leasing České spořitelny. K definitivnímu spojení společností sAutoleasing a Erste Leasing dojde na konci roku 2021, už se na něm ale pracuje. Prvním krokem ke […]

Nejnovější návody

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Změna ikonky George na mobilu

Změna ikonky George na mobilu

S novými aktualizacemi přibývají i nové funkce mobilní aplikace. Česká spořitelna se snaží o to, aby jste si mohli aplikaci upravit přesně podle svých představ. V tomto článku se podíváme, jak si změnit ikonku aplikace ze staré na modernější a o dost pěknější ikonku.

Jak dobíjet kredit přes aplikaci George v mobilu?

Jak dobíjet kredit přes aplikaci George v mobilu?

Po aktualizaci aplikace George a přejmenování aplikaci z George Go jen na George, je tu další malá změna. Dobíjení kreditu už se neschovává v záložce nastavení, ale najdete ji v záložce funkce. K dobíjení kreditu většinou ani nepotřebujete nic potvrzovat přes George klíč, takže je dobití rychlé. Navíc si teď George pamatuje poslední dobijená čísla, takže můžete kredit dobíjet ještě rychleji.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Rychlovky z George

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů