George.csas.cz přihlášení

George.csas.cz přihlášení - George přihlášení

George.csas.cz – jak vypadá nová náhrada za servis24.cz? Co všechno umí a jak vypadá verze pro mobilní telefony? To vše zjistíte zde.

george.csas.cz
Náhled mobiní stránky přihlášení na george.csas.cz na mobilu a stránky po přihlášení na počítači

Všichni jsme byli zvyklí na portál servis 24 změny navíc nikdo nemá rád, navíc George při spuštění nebyl úplně plnohodnotný internetbanking. Spousta funkcí chyběla. Například posílání potvrzení platby emailem. George už se nyní ale vypracoval a pokud nejste zastánce mobilních aplikací nebo nemáte telefon pojďte si projít takzvanovou webovou verzi internetového bankovnictví, kterou najdete na adrese george.csas.cz

Přihlášení pc verze george.csas.cz

přihlášení pc
Počítačová verze přihlášení

Přihlášení mobil (ne aplikace)

přihlášení mobil
Mobilní verze přihlášení

Pro obě verze přihlašování platí, že napřed zadáme klientské číslo, poté den a měsíc narození a poté potvrdíme přes aplikaci George klíč. Nemáte-li aplikaci George klíč nainstalovanou, budete zadávat ještě heslo a opisovat SMS kód. Servis24 neotravoval s datumem narozením a stačilo zadat pouze klientské číslo, heslo a opsat SMS.

Úvodní stránka george.csas.cz

george.csas.cz úvod počítač
Náhled toho co uvidíte po přihlášení na počítači. Některé bloky mít nemusíte, toto je náhled z dema bankovnictví.
george mobil
Náhled internetbankingu George po přihlášení na mobilu

Co všechno na úvodní stránce vidíme nebo můžeme dělat?

Vlevo nahoře vidíte Váš hlavní účet s jeho zůstatkem, měsíční pohyby na účtu a možnost odeslání okamžité platby.

Vedle platby je okamžité vyhledávání – slouží k tomu aby jste co nejrychleji mohli vyhledat odeslanou platbu. Může vkládat jména příjemců, variabilní symboly nebo čísla účtů.

Pod platbou je historie transkací, pro zobraní celé historie klikněte na nějakou z plateb popřípadě vpravo nahoře je odkaz historie transakcí.

Rychlá záložka, která se Vám bude určitě hodit se jmenuje Dobití kreditu, zde stačí pouze vepsat číslo, zvolit výšku dobití a platbu potvrdit.

Pan Spokojený, který je vlastníkem účtu v této demoverzi má snad všechny služby, které Česká spořitelna nabízí, takže zde ještě vidíte peníze na klik, podnikatelské konto, virtuální kartu, majetkový účet, podnikatelské konto, hypotéku, kreditní kartu, vkladový účet a dokonce i spoření na dovolenou.

Co je csas.cz?

Stránka csas.cz je stránka České spořitelny je to vlastně zkratka Česká spořitelna akciová společnost. Na webu csas můžete sjednat půjčku, hypotéku, zřídit si účet, začít spořit nebo investovat. Přes stránky se samozřejmě můžete přihlásit do internetového bankovnictví.

Proč název George?

Č. spořitelna si k inspiraci k názvu svého nového bankovnictví vzala z leteckého průmyslu. Piloti letadel jménem George oslovovali letadlového autopilota. A autopilot byl v leteckém průmyslu průlom. Vynálezem autopilota se letadlo stalo bezpečnějším a jednodušším. A tím chce být i nové bankovnictví.

Z george.csas.cz přesměrování na bezpecnost.csas.cz – co je to za stránku?

Jako přihlašovací stránku k internetovému bankovnictví George spořitelna všude propaguje adresu george.csas.cz ale tato stránka Vás přesměruje na adresu bezpecnost.csas.cz Proč? Netuším.

Tyto stránky využívají k personalizaci obsahu a reklamních sdělení a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co to znamená?

Toto oznámení je pouze důsledkem nového nařízení Evropské unie. Všechny internetové stránky skoro odjakživa shromažďují informace o návštěvnících a ulehčují jím tak opětovné přihlašení nebo uložené nastavení. Pro normální uživatele to znamená jen zbytečnost navíc a tou je klikání na zavírání otravných oken s touto informací.

Související dotazy

 • george com
 • č.spořitelna george
 • my george přihlášení
 • george internet banka
 • george internetbanking
 • csas.cz george přihlášení
Jak se Vám líbí web george.csas.cz?
Sending
Vaše hodnocení
2.12 (26 hodnocení)

Velkou i malou půjčku můžete nově zdarma do 30. dnů vrátit

Chybí Vám trochu peněz před výplatou nebo potřebujete větší částku na nákup televize, auta nebo bytu? Nově si u Č.S. můžete půjčit od 2000 Kč do 1 000 000 Kč Pokud půjčku vrátíte do 30. dnů neplatíte nic navíc.

12 příspěvků “George.csas.cz přihlášení

 1. Dobrý večer. Docela jsem naštvaný. Dříve jsem neměl problém se řihlásit a nyní je to jako začarovaný kruh. Čím více vylepšujete tím hůře pro mě. Nechci mluvit za jiného.Proč nejde přihlášení jednotlivými a jednoduchými kroky?

 2. Vaše inovace mi v žádném případě nevyhovuje!
  Vůbec si neuvědomujete, že Vašimi klienty jsou
  lidé starších ročníků! Máte to čím dál složitější.Snažila jsem se dostat na účet,ale marná snaha! Pamatujte,že síla je v jednoduchosti.

 3. Telefon Samsung LYO-L21 mám od roku 2017. Teď ho mám zahodit a koupit nový kvůli nové aplikaci GEORGE ?

 4. Chci starý přihlašovací systém s SMS. Podle jakéhosi klíče to neumím a tak se ke svému účtu nedostanu. Zlobím se na spořitelnu.Mám 80let a nebudu se stále učit cosi nového.Poraďte osmdesátileté nemocné ženě , jak se jednoduše přihlásit, jinak od vás odejdu.

 5. děkuji vám,skvělé….vaše inovace george je sice pěkná,ale dnes kupříkladu jsem se do ní vůbec nedostala a to ji už dlouho využívám i s klíčem v mobilu…je sobota a já chtěla platit fakturu ,nemůžu,jelikož vám to zřejmě nefunguje…co s tím teď ?…..

 6. Dnes jsem potřebovala poslat platbu a po zadání čísla účtu a data narození se mi dvakrát objevilo ze údaj není správný, Bojím se že potřetí si účet zablokuji a nemůžu najít telefoní číslo na někohom kdo by i poradil. EK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, popřípadě si pročtěte návody, které jsem pro Vás zatím sepsal, díky.

Další články na toto téma

 • Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu.26. 4. 2021 Banky chystají novou službu, nově budete moci posílat peníze na číslo mobilu. K poslání peněz na účet Vám v budoucnu bude stačit vědět mobilní číslo příjemce platby místo jeho telefonního čísla. Nebude potřeba žádná nová aplikace, vše proběhne v aktuální aplikaci Vaší banky. Pokud majitel účtu při své registraci doplní i údaje o svém telefonním čísle, […]
 • Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC?26. 4. 2021 Jaký je Váš kód banky, IBAN, SWIFT a BIC? V bankovní mluvě se používá celkem dost zkratek, co znamená IBAN nebo číslo za lomítkem v čísle bankovního účtu? Zjistětě si do jaké banky posíláte peníze. Pokud po Vás někdo bude chtít IBAN nebo SWIFT tak je chce vědět, protože Vám bude posílat peníze ze zahraničního účtu. Kód […]
 • Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun22. 4. 2021 Hrajte s Českou spořitelnou 2x ročně o milion korun vkladní knížka české spořitelny
 • Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu16. 4. 2021 Oznámení o aktuálním kurzu při platbě kartou nebo výběru z bankomatu Od 19. dubna 2021 Vám po každé platbě kartou v evropské měně bude Vaše banka posílat nový typ oznámení, ve kterém se dozvíte jaký byl v tu chvíli aktuální kurz. Placení kartou v rámci Evropského hospodářského prostoru pro Vás tak bude přehlednější. Tato oznámení […]
 • Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?15. 4. 2021 Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu? Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem. Jak zadat jednorázovou […]

Štítky:

Nejnovější návody

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Platba 24 – bojíte se platit na internetu kartou?

Pak je pro Vás platba24 od České spořitelny ideálním řešením. Možnost platit touto metodou nabízí stovky e-shopů. O co zjednodušeně jde? Nepřepisujete číslo Vaší karty, ale platební brána Vás přesměruje do bankovnictví George (kdysi jste byli přesměrování do servis24) ve kterém se přihlásíte a pošlete peníze. Je to jednodušší než platit v e-shopu převodem na účet. Tedy pokud Vám eshop nepošle fakturu v qr kódem, tato varianta platby je nejrychlejší, ale mnoho e-shopů ji ještě nepoužívá.

 • Prostředí
 • Zabezpečení
 • Rychlost
3.8
Sending
Vaše hodnocení
2.25 (4 hodnocení)
Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Jak zadat jednorázovou a trvalou platbu?

Možná se zadání platby bude zdát jako banální věc, ale starší uživatelé s tím mohou mít problém. Proto si v tomto návodu ukážeme video od České spořitelny i s popisem.

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu 2021 – přihlášení přes George

Sčítání lidu je povinné, čas máte do 11.5.2021. Ulehčete si přihlášení se ke sčítání. Česká spořitelna má všechny údaje, které od Vás potřebuje. (dali jste jí je na pobočce, když jste si zakládali účet) K přihlášení můžete používat bankovní identitu České spořitelny, přihlášení je rychlé a pokud používáte George klíč stačí odkliknout na mobilu a můžete začít vyplňovat.

Slovníček pojmů

Nejčtenější články

 1. Návod na přihlášení do bankovnictví George
 2. George klíč - instalace
 3. George nefunguje - výpadky
 4. Jak si dobít kredit?
 5. george.csas.cz

Banky

Přihlášení do ostatních bankovnictví

Zrušené portály

Z bankovního sektoru

George přihlášení
Centrum přihlášení

Proč web vznikl?

Svým blízkým a známým jsem asi 100x vysvětloval jak se přihlašovat na internetové bankovnictví servis24, když jsem zjistil že Česká spořitelna plánuje novou aplikaci a chytré bankovnictví jménem George, řekl jsem si, že se situace bude určitě opakovat znovu a všichni budou tápat a nebudou vědět jak se přihlásit. Tento web snad pomůže nejen mým blízkým, ale i Vám. Tento web není oficiální ani jinou prezentací České spořitelny. Na webu najdete videa, články a návody informující o novém chytrém bankovnictví George, které najdete na george.csas.cz.

George přihlášení Návody na přihlášení do internetových bankovnictví. Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek // Ochrana osobních údajů