Rubriky
Návody

Co dělat, když George nefunguje? George výpadek.

George je poměrně mladé bankovnictví, s každou aktualizací přibudou nové funkce, nové zabezpečení nebo trochu doladěný vzhled. Může se tedy stát, že má občas výpadek. Stávat by se to samozřejmě nemělo, ale když už se něco takového stane neměli by jste panikařit.

Náhled stránky george.csas.cz s informací o výpadku

Pokud Vám vyskočí něco podobného jako na obrázku výše, má George výpadek. Co to znamená? Znamená to, že je nefunkční. Nebudete se tedy moct přihlásit (většinou nefunguje ani web ani aplikace v telefonu) v tom případě se nemůžete podívat ani na zůstatek na účtu nebo poslat někomu platbu.

Co tedy dělat?

Jednoduše řešeno nic, nemá cenu každou sekundu stránku george.csas.cz nebo aplikaci George obnovovat. Prostě počkejte třeba hodinu a pak to opět zkuste znovu. Nemá cenu hledat jiné možnosti přihlášení, protože ty neexistují.

Jak výpadek George vypadá?

Níže si můžete prohlédnout, jak to vypadá když má výpadek web nebo aplikace. Pokud se Vám tedy ukáže něco podobného, budete vědět, že George má výpadek, tedy nefunguje a musíte čekat.

Trvalé platby a výpadek bankovnictví

Nemusíte se bát, že v den kdy máte nastaveny trvalé platby a George má výpadek, tak že peníze neodejdou z účtu. Vše probíhá tak jak má. Vy pouze nemáte možnost se přihlásit do bankovnictví. Vám na účet přicházejí a odcházejí peníze tak jak mají.

Sobotní odstávky

George potřebuje pravidelnou údržbu. Česká spořitelna většinou o údržbách informuje 5 dní předem. Odsátvky většinou probíhají v pátek od 23:30 do ranních sobotních hodin.

Jak zjistit jestli má George výpadek nebo je chyba u Vás?

Pokud jste spustili aplikaci nebo otevřeli web george.csas.cz a ukázala se Vám podobná chyba jako na obrázku výše, George má na 100% výpadek. Pár krát se mi stalo, že jsem aplikaci otevřel, přihlásil se pomocí otisku prstu, aplikace načítala ale nic nenačetla. Aplikaci jsou vypnul, zkusil se přihlásit znovu a George se rozjel. Pokud Vám aplikace nejde delší dobu a žádná informace o chybě se Vám neobjevuje, podívejte se ve Vašem telefonu do obchodu s aplikacemi jestli neexistuje nová verze ke stažení. Někdy pomohou také samotné aktualizace telefonu.

Máte nějaké zajímavé chyby? Viděli jste i jinou chybu než na obrázcích výše a máte její fotku? Pošlete mi ji na email info@george-prihlaseni.cz a já ji zvěřejním.

Jak jste spokojeni s fungováním aplikace George?
Sending
Vaše hodnocení
1.42 (33 hodnocení)

25 reakcí na „Co dělat, když George nefunguje? George výpadek.“

Dobrý den, aplikace George klíč je pouze pro mobilní telefony. Slouží k potvrzování plateb místo SMS zpráv.

nemůžu po stažení george klíče do mobilu se přihlásit.Že prý nefunguje intr.připojení.Blbost,protože na vše ostatní funguje.Asi budu muset změnit banku,protože potřebují mfunkční intr. bankovnictví!

nelze se přihlásit do aplikace george,
zadám přihl.jmeno, potvrdím, vyskočí v george klíči potvrzerí přihlášení, potvrdím, a nic se nestane, v aplikaci se točí nekonečné kolečko přihlášení a nic se dále nestane (10+ minut stále nic) na iphone

Dobrý den, já teď na iphone zkoušel a vše v pořádku. Podívejte se, jestli máte obě aplikace aktuální.

Již delší dobu, cca měsíc se mně George omlouvá za výpadek. I když pokusy o připojení opakuji, tak se mně za celou dobu nepodařilo připojit. Jde o dlouhodobý výpadek nebo mám jenom smůlu. Dříve jsem neměl s aplikací žádné problémy.

Dnes jsem zařídil internetové bankovnictví a nedaří se mi to otwevřít – můžete poradit ?

Dobrý den, v jakém kroku se přihlášení nedaří? Při prvním přihlášení postupně zadáte Vámi zvolené Uživatelské jméno, den a měsíc narození, platný Aktivační kód a SMS s přihlašovacím kódem. Aktivační kód jste určitě dostal v bance. Bude v zalepené obálce.

Tak jsem přešel na George Klíč. Super. Už se nedostanu do George. Klíč se zdá funguje, autorizace proběhne a pak už nic, někdy se kolečko točí a točí, jindy se objeví stránka webová s informací, že si mám nainstalovat buď George a Nebo George Klíč. Ale já mám oboje, už několikrát reinstalovane…

Nemohu se prihlasit,dostala jsem sms s kodem a neobjevil se mi na obrazovce ramecek,kam ten kod mohu napsat.

Již 3. Den mi nefunguje George. Kolečko se točí a točí a nic…tak jsem vše odinstalovávat a nainstalovala znova,v George klíči mám zadat uživatelské jméno,což jsem žádala a neustále mě to upozorňuje,ze nesmím používat zavináč,samozřejmě žádný zavináč ve svém jménu nemám. Pevně doufám,ze si opět na konci měsíce ztrhnete 100kc za služby,děkuji.

Milí Georgi, dnes jsem potřeboval provést několik plateb ale bohužel nefunguješ. Kdy tedy budeš?????Nefunguješ celý den a ani Tě nenapadne zákazníkům toto oznámit. Info, že na sobě usilovně pracuješ je k smíchu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *