Rubriky
Banky

Česká spořitelna, George – csas.cz

George a Česká spořitelna: Nejoblíbenější banka v Česku je Česká spořitelna. Na této stránce najdete veškeré potřebné informace o této bance nebo bankovnictví George.

Rychlé odkazy: Česká spořitelna / Bankomaty / Pobočky / Kontakty / George / Servis 24 / Účty / Půjčky / Hypotéky / Spoření / Investování

Česká spořitelna ve zkratce

logo Česká spořitelna

Česká spořitelna je jedna z největších bank v České republice. Vlastník je Erste Group.

Bankomaty

Česká spořitelna má dnes bankomat dá se říci na každém rohu. (Celkový počet bankomatů je 1742) Pokud hledáte nějaký bankomat ve Vašem okolí není nic jednoduššího než se podívat na web České spořitelny a zjistit si, kde se nejbližší bankomat nachází, přímo na podstránku bankomatů se dostanete kliknutím na tento odkaz. Druhá možnost je napsat přímo do googlu bankomat česká spořitelna a vyjede Vám nejbližší bankomat přímo ve vyhledávači Google. Pokud se ve Vaší blízkosti žádný bankomat nenachází, vyberte z bankomatu jiné banky. Těch pár desítek korun za výběr není nic hrozného ušetříte čas a peníze za dopravu k nejbližšímu bankomatu.

Pobočky

Pobočky (539 poboček) má Česká spořitelna v každém větším a dnes už dokonce menším městě. Nejbližší pobočku najdete opět na webu České spořitelny na stejném odkazu jako jsou bankomaty. Pokud nejste ve vyhledávání zběhlí, na mapě níže klikněte na odkaz Zobrazit větší mapu, který je vpravo nahoře, a na webu který se vám otevře klikněte do textu kde je napsáno Česká spořitelna a zmáčkněte na klávesnici Enter (google najde nejbližší pobočku neboo bankomat ve vašem okolí)

Kontakty

Web České spořitelny najdete na adrese https://www.csas.cz/ Vaše dotazy můžete podkládat na infolince 800 207 207 a psát můžete na email: csas@csas.cz

Spořitelna se nevyhýbá ani sociálním sítím.

Facebook: https://www.facebook.com/ceskasporitelna
Twitter: https://twitter.com/ceskasporitelna
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ceska-sporitelna
Youtube: https://www.youtube.com/user/ceskasporitelna
Instagram: https://www.instagram.com/ceskasporitelna/

George

bankovnictví George

George je nové chytré internetové bankovnictví, kterým Česká spořitelna nahradila internetové bankovnictví Servis24. Na nové bankovnictví se můžete přihlásit na této stránce: george.csas.cz

Servis24

Servis24.cz je již bohužel minulostí. Česká spořitelna všechny své klienty převedla na nové bankovnictví s názvem George. Bankovnictví bylo na adrese www.servis24.cz

Podobné články: servis24 přihlášení na účet george

Účty

Česká spořitelna bohužel nenabízí bankovní účet zdarma. Typy účtů u osobního bankovnictví: Účet pro seniory, Účet pro děti, Účet pro studenty, Základní účet, Běžný účet v cizí měně, Transparentní účty.

Základní účet výhody

 • Velké množství poboček a kontaktních míst
 • Balíček zvýhodněných europlateb – za 25 Kč 2 platby zdarma, další za 30 Kč za platbu

Základní účet nevýhody

 • Odchozí platby na účet spořitelny za 5 Kč, na účet mimo spořitelnu za 7 Kč
 • Příchozí platby z cizí banky za 2 Kč
 • Platba 5 Kč za výběr z vlastního bankomatu
 • Měsíční poplatek 6 Kč za bezkontaktní nálepku
 • Výběr z cizího bankomatu v ČR za 40 Kč

Moje zdravé finanace

Jeden účet na všechny příjmy i výdaje vám zajistí snadnější kontrolu nad domácím rozpočtem. Například všechny platby kartou se automaticky roztřídí v internetovém bankovnictví do různých kategorií a vy hned vidíte, za co utrácíte a kolik.

Domácnost je malá firma. Rozdělte si příjmy podle pravidla 50:20:30. Maximálně 50 % z vašeho příjmu by měly tvořit nezbytné výdaje jako nájem, jídlo, pojištění a služby. 20 % z vašeho příjmu by mělo jít na investice a vytváření rezervy. Za zbylých 30 % si dělejte radost.

Půjčky

Půjčku můžete vyřídit online do 15 minut. V průběhu splácení si můžete zdarma snížit splátku až o 50%.

Reprezentativní příklad z webu spořitelny: “ Úvěr ve výši 120 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,0% ročně má měsíční splátku 1 773 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 200 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 9,8% a celková částka splatná spotřebitelem 171 371 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,3% ročně, RPSN 6,9% a celková částka splatná spotřebitelem 150 095 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úvěry poskytujeme se splatností od 12 do 120 měsíců a s RPSN do max. 15,7 %.

Proč si vybrat půjčku České spořitelny?

 • díky půjčce splňujete podmínku pro získání odměny za věrnost k účtu
 • půjčí vám 20 000 Kč až 800 000 Kč (individuálně až 2 500 000 Kč)
 • splatnost si můžete nastavit až na 10 let
 • půjčku můžete získat bez zajištění a bez prokazování účelu
 • zažádejte spolu s někým dalším a dosáhnete na vyšší půjčku
 • můžete do 60 dní odstoupit od smlouvy
 • můžete si sjednat pojištění pro nepříznivé životní situace

Česká spořitelna dále nabízí: sloučení půjček, převedení půjčky, účelovou půjčku, úvěr ze stavebního spoření, úvěr z buřinky nebo kontokorent.

Hypotéky

Hypotéka České spořitelny je bez čekání a poplatků. Za její vyřízení ani správu neplatíte nic. Variabilita splátek vám umožní zvýšení nebo snížení splátek až o 30%

Reprezentativní příklad z webu České spořitelny: “ Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.954 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 3,39 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 3,53 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.693.092 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění). Reprezentativní příklad nezahrnuje náklady na pojištění zástavy (nemovitosti), jejich výše nám není známa. Tyto náklady budete platit příslušné pojišťovně, u které si pojištění sjednáte.

Proč si vybrat hypotéku spořitelny?

 • sleva na úrokové sazbě ve výši 0,5 % pro klienty aktivně využívající účet u České spořitelny
 • 180 tisíc klientů má hypotéku od nás
 • 100 % našich klientů doporučuje online refinancování bez návštěvy pobočky
 • každý měsíc máme 2 000 nových klientů s hypotékou
 • výhodnější podmínky při refinancování
 • bez poplatků za vedení účtů

Spoření

Česká spořitelna nabízí tyto druhy spoření:

 • Stavební spoření
 • Spoření ČS
 • Výherní vkladní knížka
 • Doplňkové penzijní spoření
 • Penzijní připojištění
 • Dětská vkladní knížka

Stavební spoření

Zařiďte svým dětem stavební spoření a ulehčete jim start do života. Peníze včetně úroků a státní podpory mohou využít na cokoliv. Státní podpora 10% ročně – Pokud za rok naspoříte 20 000 Kč a více, můžete čerpat velkorysou státní podporu 2 000 Kč ročně. Stavební spoření můžete na webu spořitelny uzavřít i online a nemusíte nikam chodit.

Související dotazy

 • č.spořitelna george
 • česká spořitelna era
 • george čs spořitelna přihlášení
 • česká spořitelna george.csas.cz
 • george česká spořitelna přihlášení
 • česká spořitelna george internetbanking

Historie

Skupina Erste (Erste Group) byla založena v roce 1819 jako první rakouská spořitelna. V roce 1997 rozšířila svou činnost do střední a východní Evropy a díky početným akvizicím se stala jedním z největších poskytovatelů finančních služeb ve východní části EU. Skupina pokrývá trh v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku a Srbsku a počet jejích klientů se zvýšil z původních 600 000 na cca 16,2 milionu. My jsme součástí Skupiny Erste od roku 2000.

Jednou z důležitých dceřiných společností působící v ČR je Erste Group Immorent – specialista na financování nemovitostí a rozvoje projektů ve střední, východní a jihovýchodní Evropě.

Základní údaje o společnosti Česká spořitelna, a. s.

Sídlo: Praha 4, Olbrachtova 1929/62, 140 00
IČ: 45244782
DIČ: CZ 699001261
Zapsána v obchodním rejstříku Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1171. Kód banky pro účely platebního styku: 
0800

Základní fakta k 31. 12. 2020

Aktiva celkem1 537,8 mld. Kč
Počet klientů České spořitelny4,5 mil.
Počet aktivních klientů internetového bankovnictví a BUSINESS 24více než 1,7 mil.
Počet zaměstnanců Finanční skupiny České spořitelny9 820
Počet poboček438
Počet bankomatů a transakčních terminálůvíce než 1 800
Počet karet3,0 mil.

Moje hodnocení České spořitelny?

Protože mám u České spořitelny účet již více než 15 let jsem se službami spokojen. Problém byl nové bankovictí George. Ne můj, protože jsem byl mladý, ale třeba moji přibuzní se v něm moc neorintovali. Další problém byly funkce, které servis24 měl několik let a nové bankovnicvtí ho nemělo. Další co mi vadí jsou poplatky za vedení účtu, které jsou v dnešní době přežitek. Vyhovuje mi ale počet bankomatů. Pobočky nepotřebuji. Ty bych klidně zrušil.

Související články

‚post‘, ‚tag_id‘ => ‚6‘ ); $scheduled = new WP_Query( $args ); if ( $scheduled->have_posts() ) : ?> have_posts() ) : $scheduled->the_post() ?>

Vyhledávací dotazy související s česká spořitelna

George, George přihlášení, Česká spořitelna internetové bankovnictví, Česká spořitelna otevírací doba, Česká spořitelna kód banky, Česká spořitelna bankomat, Česká spořitelna kontakt, Česká spořitelna kurz, iban česká spořitelna, csas česká spořitelna, banky působící v česku, gorge česká spořitelna, george-česká spořitelna, factoring české spořitelny, brokerjet české spořitelny, cee property development portfolio

12 reakcí na „Česká spořitelna, George – csas.cz“

Nemohu se přihlásit. Odkazuje mne to na nějaký hranatý obrázek. Já tomu nerozumím. Mám mobil z roku 1998, který takové pitomosti neumí.

Místo dosud fungujícího přihlášení do účtu nalézám teď chaotické informace o změnách změn, což má být vylepšení systému. Zatím se přes i opakovanou snahu přihlášení nedaří. Co s tím?Ivo

Zatím se úspěšně přihlašují do George a je mi 73 let. Veškeré zlepšování pro nás důchodce není na místě. Jsem ráda že si zatím s George rozumím. Jak se říká nikdo si nic do hrobu nevezme ani úspory a proto bych nechtěla další a další kody a klíče k mému bankovnímu účtu aby se pak pozůstalí nemohli k tomu dostat. Také máme starší telefony které nejsou k tomu účelu zřízené. Měli jsme tu spořitelnu u které jsem hledala pomoc při nejasnostech a zrušili ji. To se nemělo stát. Máme tu pobočku pošty asi se nechám k ní převést. Je to ke škodě Spořitelny jsem její klientkou víc jak 50 let.

Dnes již po několikáté se snažím jít do george a zaplatit šek. Přestože mám k dispozici jíž druhý počítač, stále mi nejde signál a spojení s bankou?!!

JE TO HRŮZA. NEJSEM SCHOPNA POSLAT MĚSÍČNÍ PLATBY A BUDU MÍT PRŮŠVIH. PROČ TO POŘÁD MĚNÍTE? bUDU MUSET OD ČS ODEJÍT A RADĚJI SI NECHÁM POSÍLAT DŮCHOD DOMŮ, ABYCH MOHLA POCTIVĚ PLATIT TO, CO MÁM PLATIT. JDĚTE SE BODNOUT.

Dobrý den,nefunguje mi přihlášení do aplikace. Ma George výpadek,nebo je chyba u mě v mobilu?

Dobrý den, také se neumím přihlásit pomocí aplikace a web nejede vůbec. Takže určitě výpadek.

Nechápu, proč je každý měsíc změna v přihlášení na GEORGE. Minulý měsíc jsem jel 15 km do Spořitelny aby mně to ukázali jak se přihlásit a už je to zase všechno jinak. Asi bude lepší po více než 30 letech přejít k jinému peněžnímu ústavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *